“Droga”- Pierwszy polski audiobook o Camino: Dzień 5 i 6

Zdjęcie: Wtorek, 19 maja 2015, mapa etapu ze Skaryszewa do Wieniawy

Moi drodzy, “Droga” w wersji audio, tak jak zacząłem ją publikować, będzie publikowana do końca i będzie w pełni dostępna w trybie donativo, czyli tak jak teraz – dla wszystkich chętnych by ją pobrać i/lub posłuchać. Bo takie są zasady nie z tego świata, tylko z dróg do św. Jakuba. Bo dzielimy się tym, co mamy z innymi.

Jestem w dziedzinie dźwięku pracowitym, ale amatorem. Chciałbym żeby “Droga” audio miała “szlif” profesjonalny, żeby dźwięk tworzący ten audiobook, poddany był profesjonalnej postprodukcji, tak żeby jakość była jeszcze lepsza, słuchanie wygodniejsze, żeby to był audiobook tzw. “pełną gębą” i mógł śmiało stanąć koło audiobooków z innych źródeł i tematów, żeby w ten sposób dotarł do jak największej ilości osób w jak najlepszej – i dającej pełny komfort słuchania – formie.

Będzie to dodatkowa jakaś forma promocji Camino, uczynienia go bliższym innym ludziom, szczególnie w Polsce, szczególnie to może potrzebne.

Do wykonania takiej postprodukcji potrzebna jest praca profesjonalistów, dlatego utworzyłem projekt na polakpotrafi.pl. Proszę nie traktujcie tego jako przymus czy żebraninę. Potraktujcie to jako szansę albo możliwość. Jako szansę na współwydanie pierwszego polskiego audiobooka o Camino. Oczywiście nagrody za wsparcie są skalkulowane tak, aby były korzystne dla wspierających.

Projekt jest typu “wszystko albo nic“, więc nie ma obawy. Jeśli nie uzbiera się wymagana suma to wszystkie wpłaty bez potrąceń wrócą do wpłacających. Jeśli suma się uzbiera, to “Droga” zostanie poddana wspomnianej obróbce, a wy otrzymacie owoce tego procesu, jako komfortową w słuchaniu wersję audio. Nawet złotówka będzie fajna, nie żartuję, bo będzie jakimś wyrazem sympatii czy moralnego wsparcia. Ale jak nie, to nic się nie stanie 🙂

Więc zapraszam, aby wejść na ten projekt i może go wesprzeć. Link jest {TUTAJ}

A tymczasem dzień 5


oraz dzień 6:


Zdjęcie: Środa, 20 maja 2015, godz: 14:02, Droga przez las w kierunku na Kurzacze.


Strona z wszystkimi dotychczasowymi rozdziałami do pobrania: {TUTAJ}

 

2 thoughts on ““Droga”- Pierwszy polski audiobook o Camino: Dzień 5 i 6

  1. Taka niezyczliwosc w Polsce to na kazdy kroku..
    Nawet ksiadz w Lubaniu,okreslil mnie mianem wloczegi..
    Dlatego tez lepiej polegac na sobie I nie przezywac takich sytuacji..

    1. Bywa różnie. W moim przypadku, a może nie tylko w moim, istniało błędne przekonanie co do “charakteru” ziem i ludzi. Bazując na tym błędnym przekonaniu podejmowałem swoje działania. Życie te błędne mniemania skorygowało. Jak to życie. Na tym m.in. polega różnica między teorią i praktyką 🙂 Pełna zgoda, że trzeba polegać na sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.