“Droga” w prezencie na 3 rocznicę pielgrzymki

15 maja 2015 roku wyszedłem z domu na swoją pieszą pielgrzymkę do Santiago. Po czterech miesiącach marszu dotarłem do celu. Dziś mija dokładnie 3 lata od tego dnia i dziś odebrałem dodruk “Drogi” – mojej książki o pielgrzymowaniu do Santiago de Compostela. Z tej okazji chcę się podzielić.

Do otrzymania jest “Droga”. Dwa odrębne tomy w miękkiej okładce. Każdy z nich wart 29,50 – cena książki rozprowadzanej przez Gaudium.

Można je otrzymać po przesłaniu do mnie maila przez formularz kontaktowy (lub bezpośrednio, jak ktoś ma adres). Należy:

– w polu temat wpisać: “Droga”  w prezencie
– wyrazić wolę pokrycia kosztu przesyłki (15 pln)
– zgodzić się na podanie imienia i miasta do publicznej wiadomości w przypadku wygranej.

Jeśli nikt się nie zgłosi, “Droga” nie zostanie wysłana. Jeśli zgłosi się jedna osoba, to otrzyma książkę. Jeśli więcej będzie zgłoszeń, to urządzę losowanie.

Termin nadsyłania zgłoszeń chęci odebrania “Drogi” mija 19 maja w sobotę o godzinie 24. W następnym tygodniu, książka będzie wysłana.

Przypominam, że “Drogę” wydrukowaną na papierze można nabyć w wydawnictwie archidiecezji lubelskiej Gaudium {LINK – tom 1} {LINK – tom 2}. W postaci elektronicznej można ją zakupić w szeregu księgarni, w tym np. empik.  Można ją wreszcie pobrać w wersji ebooka z mojego bloga. Jest to wówczas pobranie bezpłatne, na zasadzie pielgrzymkowego “donativo”.

Buen Camino!

2 thoughts on ““Droga” w prezencie na 3 rocznicę pielgrzymki

  1. Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich przygód na drodze. Nie wiem, czy mam jeszcze szansę kupić Twoją książkę w twardej oprawie?
    Ja niestety nie napisałem żadnej książki z mojej wyprawy z Londynu do Santiago de Compostela.
    Wysłałem tylko kilka maili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.