„Droga” drukiem i na papierze!!!

Uwaga! – „Droga” jest dostępna w Gaudium!

Księgarnia Gaudium ma problemy techniczne z systemem informatycznym, w związku z czym wyświetlana jest informacja, iż moja książka „Droga” jest niedostępna w sprzedaży – „brak towaru”. Jest to informacja nieprawdziwa. Wygląda ona tak:

Mają i sprzedają „Drogę” zarówno tom I jak i II, tyle, że ta „niedogodność”. Celem zakupu trzeba wysłać do nich maila: ksiegarnia@gaudium.pl lub skontaktować się telefonicznie (tel: 81 442 19 0081 441 88 58). „Drogę” na papierze można nadal kupić, a nakład nie jest wyczerpany 🙂


„Droga” drukiem i na papierze jest aktualnie dostępna w wydawnictwie archidiecezji lubelskiej „Gaudium”. Można ją nabyć bezpośrednio w księgarni wydawnictwa przy ulicy Ogrodowej 12 albo wysyłkowo przez internet.

Jest to wydanie drugie, książka lżejsza, klejona i w miękkiej okładce. Tom pierwszy i tom drugi to odrębne woluminy (książki) każdy  o objętości 500 stron.

Książka szyta, w okładce twardej i na satynowanym papierze pochodziła z projektu na „polakpotrafi” i pozostał mi jeden „unikalny” egzemplarz, który ma niewielką wadę drukarską. Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na stronę kontaktu.