Prośba o wsparcie projektu postprodukcji audio „Drogi”

 

Proszę o wsparcie projektu profesjonalnej obróbki audio „Drogi”. Link do projektu i wsparcia jest tutaj {LINK}

Utworzyłem na polakpotrafi.pl projekt zmierzający do profesjonalnej obróbki audio „Drogi”. Jeśli się uda i wymagana kwota się zbierze, to umożliwi to wytworzenie drogi w postaci o maksymalnej – do uzyskania na dziś – jakości.

Czy warto? Ja myślę, że tak. Że książka na to zasługuje. Liczne recenzje czytających potwierdzają to przekonanie. Wspierający projekt otrzymają nagrody. Jeśli wymagana suma się nie uzbiera, to wszystkie wpłaty bez potrąceń wrócą do osób wspierających, więc ryzyko jest małe.

Aby wyrobić sobie zdanie – „Drogę” można przeczytać i jej posłuchać już teraz (linki są na słowach). Uprzejmie proszę o wsparcie projektu – {LINK}. Wielkość wsparcia nie jest ważna, choć przecież od sumy tych wsparć zależy powodzenie projektu, powstanie nowej, lśniącej wersji „Drogi”, która byłaby – „prosto z półki”.

Wszystko na temat „Drogi” można znaleźć na jej {Stronie}. O tym jak powstała i rozpowszechnia się wersja audio, można przeczytać {TUTAJ}. I to chyba na tyle. Zapraszam do wsparcia i do podzielenia się informacją o tym projekcie, gdzieś… z innymi. Raz jeszcze link do wsparcia projektu {LINK}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *